MUSTAFA CECELİ
MUSTAFA CECELİ
MUSTAFA CECELİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUSTAFA CECELİ

mustafa ceceli fan

AnasayfaAnasayfa  Portal*Portal*  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  M C FACEBOOKM C FACEBOOK  MC TWİTTERMC TWİTTER  RESMİ SİTESİ  

[size=18][color=red]MUSTAFA CECELİ'NİN SESLENDİRDİĞİ KARANFİL[/color][/size]

2 posters
YazarMesaj
FULAY
süper üye
süper üye
FULAY

[size=18][color=red]MUSTAFA CECELİ'NİN SESLENDİRDİĞİ KARANFİL[/color][/size] Empty
MesajKonu: [size=18][color=red]MUSTAFA CECELİ'NİN SESLENDİRDİĞİ KARANFİL[/color][/size]   [size=18][color=red]MUSTAFA CECELİ'NİN SESLENDİRDİĞİ KARANFİL[/color][/size] EmptySalı Şub. 03, 2009 10:52 pm

Uzay Heparı Sonsuza
Paylaş
Digg Del.icio.us Slashdot Furl Yahoo Technorati Newsvine Googlize this Blinklist Facebook WikioYazdırE-mail

1993 yılında genç yaşta geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Uzay Heparı'nın şarkıları birbirinden ünlü sanatçıların yeni yorumlarıyla dinleyiciyle buluştu. Universal Müzik - Taxim Edition etiketiyle yayınlanan "Uzay Heparı Sonsuza" adlı albümde Sezen Aksu, Sertab Erener, Gülşen, Teoman, Kenan Doğulu, Emre Altuğ, Zeynep Casalini, Yüksek Sadakat, Mustafa Ceceli, 4 Yüz, Buz, Seda Yavuz & Funky C gibi isimlerin seslendirdiği şarkılar yer alıyor. Albümde Uzay Heparı'nın doğumunu göremediği oğlu Kanat Heparı'ının bestesini yaptığı, annesi Zeynep Tunuslu'nun sözlerini yazdığı bir şarkı da bulunuyor. Sezen Aksu'nun "Küçüğüm" şarkısının orjinal kaydını da içeren albümde "Serserim Benim", "Sakin Ol", "Vurulduk", "Onursuz Olmasın Aşk", "Bu Gece Son", "Kadınım", "Masum Değiliz", "Kınalı Bebek", "Karanfil", "Unutamadım", "Adem Olan Anlar" gibi unutulmaz Uzay Heparı şarkıları yer alıyor. Albüm kapağında sonsuzluğu simgeleyen beyaz renk seçilirken müzisyenin oğlu Kanat Heparı'nın 74 günlükken alınan ayak izleri de kullanılmış. Şarkı listesi yazının devamında...

İstersen Uzanabilirsin, Gerçekten / Zeynep Tunuslu
Söz: Zeynep Tunuslu Müzik: Kanat Heparı Düzenleme: Ozan Çolakoğlu
Adem Olan Anlar / Seda Yavuz & DJ Funky
Söz: Sezen Aksu Müzik: Uzay Heparı - Sezen Aksu Düzenleme: Levent Gündüz
Biçare / Ayşe Özyılmazel
Söz: Şehrazat Müzik: Uzay Heparı - Sezen Aksu Düzenleme: Emre Irmak
Bu Gece Son / Sertab Erener
Söz: Sezen Aksu Müzik: Uzay Heparı - Sezen Aksu Düzenleme: Sertab Erener - Eren Gümrükçüoğlu
Kadınım / Yüksek Sadakat
Söz: Sezen Aksu Müzik: Uzay Heparı Düzenleme: Yüksek Sadakat
Karanfil / Mustafa Ceceli
Söz: Sezen Aksu Müzik: Uzay Heparı - Sezen Aksu Düzenleme: Uzay Heparı - Mustafa Ceceli
Kınalı Bebek / Burak Kut
Söz: Şehrazat Müzik: Uzay Heparı Düzenleme: Levent Gündüz
Küçüğüm / Sezen Aksu
Söz & Müzik: Sezen Aksu Düzenleme: Uzay Heparı (orjinal kayıt)
Masum Değiliz / 4Yüz & Cahit Berkay
Söz: Sezen Aksu & Meral Oktay Müzik: Uzay Heparı - Sezen Aksu Düzenleme: Temel Zümrüt
Onursuz Olmasın Aşk / Kenan Doğulu
Söz: Sezen Aksu Müzik: Uzay Heparı - Sezen Aksu Düzenleme: Ozan Doğulu
Sakin Ol / Gülşen
Söz: Sezen Aksu Müzik: Uzay Heparı - Sezen Aksu Düzenleme: Gürsel Çelik
Serserim Benim / Teoman
Söz: Sezen Aksu Müzik: Uzay Heparı Düzenleme: Emre Irmak
Unutamadım / Emre Altuğ
Söz: Sezen Aksu Müzik: Uzay Heparı Düzenleme: Mustafa Ceceli
Unutursun / Zeynep Casalini
Söz: Sezen Aksu Müzik: Uzay Heparı - Sezen Aksu Düzenleme: Can Alper - Nedim Ruacan - Emirhan Üçkardeş
Vurulduk / Buz
Söz: Sezen Aksu Müzik: Uzay Heparı Düzenleme: Buz

Yapımcı: Universal Müzik Taksim Edisyon
Dağıtım: Doğan Müzik Dağıtım
Mastering: Çağlar Türkmen
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın

[size=18][color=red]MUSTAFA CECELİ'NİN SESLENDİRDİĞİ KARANFİL[/color][/size] Empty
MesajKonu: Geri: [size=18][color=red]MUSTAFA CECELİ'NİN SESLENDİRDİĞİ KARANFİL[/color][/size]   [size=18][color=red]MUSTAFA CECELİ'NİN SESLENDİRDİĞİ KARANFİL[/color][/size] EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 3:18 pm

teşekkürler emeğine sağlık fülaycım flower
https://mustafacecelifan.yetkin-forum.com

[size=18][color=red]MUSTAFA CECELİ'NİN SESLENDİRDİĞİ KARANFİL[/color][/size]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mustafa ceceli kulis